Provádím také celkové opravy a údržbu motocyklů


Provádím předsezónní kontroly všech částí motocyklu s následnou konzultací a objednáním všech ND za ceny se slevou.


Následně není problém domluvit se na celkové údržbě nebo popř. opravě motocyklů. Mé motto "jak já se chovám ke své motorce, tak se ona chová k mé peněžence". Nejde o hodinovou taxu, na ceně se vždy dohodneme

Níže je uveden výběr prací a oprav, které jsem realyzoval, je to jen výčet těch největších oprav. Jelikož v posledních letech jsem na tom s časem na štíru nestihám fotít nové opravy a práce. Stále je možné zhlédnout 2 mé práce u mě doma jako vzor mé práce.


Tak tohle je má stará R1 se kterou jsem si teda užil. Prodal jsem ji kamarádovi, ale jeden „PLECHOVKÁŘ“ mu nedal přednost a takhle to dopadlo!! Moto mělo hnutou podsedlovku. Chtěli jsme ji nechat srovnat ve Firebladeshopu v Ludgeřovcích, ale jejich přístup a arogance nás odradil = NEDOPORUČUJI!!!! Přesně opačný přístup k nám měl MOTO ČAJKA v Šilheřovicích = doporučuji!!!! Po opravě jsme se vrhli na kapoty a další opravy. Na to, že auto mělo rozpárané dveře a ohnutý ráfek, vše dopadlo relativně dobře, hlavně, že se nikomu nic vážného nestalo.


Zde některé moje práce.