Jsem motorkář jako vy všichni


Vždy jsem chtěl mít silnou motorku, jezdit na ní hodně přes 2 kila a pořádně si to užít. Rychlost ale není všechno a to víme všichni co máme hlavu nejen na přilbu a to štěstí, že žijeme. Hlavní je dojet vždy zpět domů v pořádku.

Má mota

Základ všeho je: "Jak se staráte o motorku, tak se ona stará o Vaši peněženku!" Mám odskoušeno, že tomu tak opravdu je!!!!
Začínal jsem na Jawach jako snad každý. Má první zahraniční motorka byla Honda VFR 750F (je na fotkách v sekci lakování motocyklů). Po nehodě jsem ji celou opravil a předělal. Za nehodu jsem nemohl, jeden řidič se rozhodl, že má přednost i z vedlejší silnice. Po roce s touto motorkou jsem si koupil první R1-čku 2001. Na téhle mašině jsem si užil asi nejvíce. 17tis km za sezónu... Po 3 letech jsem si jel na vánoce pro mou nynější R1-čku 2007 a na ní asi skončím.

Mezy mé koníčky patří ne jen vše kolem motocyklů, ale také tvorba webu, vše kolem PC, elektroprojekce, práce doma na baráku, rodina, příroda, psy, autoškola - učitel, a pak ten zbytek na co mi zbyde trošku času v mém 30hodinovém dni.